HEDD Type 20 – nowy monitor średniego pola
2017-03-30

Z dumą przedstawiamy najnowszego członka rodziny monitorów studyjnych Series ONE. HEDD Type 20 to profesjonalny trójdrożny system monitorowy w kompaktowej obudowie. Daje użytkownikowi to co najlepsze w świecie monitorów studyjnych – rozmiary pozwalające umieścić go w dowolnym studiu nagraniowym lub masteringowym i brzmienie pełno pasmowego systemu średniego pola.

TYPE 20 posiada zaprojektowane przez HEDD woofery 7” + 4” oraz wstęgowy tweeter HEDD Air Motion odpowiedzialny za reprodukcję wysokich częstotliwości. Za dostarczenie mocy odpowiedzialna jest najwyższej klasy 300 watowy wzmacniacz ICE pracujący w klasie D.

Brzmienie TYPE 20 można określić jednym słowem – magiczne: szczegółowe, ale potężne, z wszystkimi atutami jakie daje trójdrożny system.

Pasmo przenoszenia od 32Hz do 50kHz pozwala wykorzystać je w najbardziej złożonych i wymagających sytuacjach studyjnych.

TYPE 20 podobnie jak wszystkie monitory HEDD Series ONE posiada slot na karty cyfrowe HEDD Bridge pozwalając bezproblemowo połączyć te analogowe monitory ze światem cyfrowym.

Zobacz również

Następny news Poprzedni news